Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Автоспорт

Гран-прі Абу-Дабі: Ферстаппен - кращий на 1-й практиці

Кращим на тренувальному заїзді Гран-прі Абу-Дабі став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен.

Другий час показав його партнер по команді Даніель Ріккардо, третє - гонщик команди Мерседес Льюїс Хемілтон.

FP1 CLASSIFICATION (90/90 MINS): start A perfect for @redbullracing #AbuDhabiGP ???????? #F1 pic.twitter.com/1FfkaVc3Wq— Formula 1 (@F1)... ( подробнее )

Ферстаппен спробував розібратися з Вікон після Гран-прі Бразилії

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен штовхнув Естебана Окона під час зважування після фінішу Гран-прі Бразилії. Відео інциденту потрапило в ефір Canal+.

Max Verstappen and Esteban Ocon clash off the track after colliding during the #BrazilGP...Full story: https://t.co/9b05bHbazz pic.twitter.com/Qg4F9z3iyT— Sky Sports F1 ???? (@SkySportsF1) 11... ( подробнее )

Алонсо: Дугие серії приносять більше задоволення, ніж Формула-1

Пілот Макларен Фернандо Алонсо розповів, чому вирішив піти з Формули-1.

"У мене є більш серйозні і цікаві виклики, ніж ті, що кидає сучасна Формула-1. За 18 років у чемпіонаті світу я домігся більшого, ніж очікував, коли прийшов у Формулу-1, але зараз я засмучений і своїми результатами в останні пару років, і тим, чим став чемпіонат світу.... ( подробнее )

Хемілтон міг зійти на 29-му колі Гран-прі Бразилії

Глава команди Мерседес Тото Вольфф зізнався, що Льюїс Хемілтон міг не дохеать до кінця гонки з-за проблем з двигуном.

"На 28-му колі Хемілтон заявив, що з його двигуном щось не так. Інженери сказали, що поломка силової установки на його машині неминуча і станеться вже на наступному колі.

Вони намагалися це виправити і почали забирати... ( подробнее )

Читачі Sky Sports влаштували флешмоб у підтримку Сироткіна

Редакція Sky Sports підвела підсумки сезону у Формулі-1 і влаштувала голосування на кращого гонщика року.

Переміг російський пілот Вільямса Сергій Сироткін, який за 21 гонку заробив всього одне очко. Росіянин отримав 79 тисяч голосів, залишивши позаду Льюїса Хемілтона (43 тисячі голосів). Замкнув трійку лідерів Макс Ферстаппен (30 тисяч... ( подробнее )

Гран-прі Бельгії: Феттель – лідер першого тренування

Кращий час за підсумками першої вільної практики Гран-прі Бельгії показав пілот Феррарі Себастьян Феттель, другий результат у гонщика "Ред Булл" Макса Ферстаппена. Трійку кращих замкнув Льюїс Хемілтон з Мерседес.

Гран-прі БельгіїСпа-Франкоршам, Спа24 серпня 2018 року1-я практика

1. Себастьян Феттель (Феррарі) – 1.44,358 (19 кіл)2.... ( подробнее )

Гонку британської Формули-3 вперше виграла дівчина

На трасі Бэндс-Хетч у Великобританії пройшов черговий етап молодіжної серії Формула-3. Вперше в історії один із заїздів виграла дівчина.

Победительницеы другої гонки стала пілот команди Дуглас Моторспорт Джеймі Чадвик. Цікаво, що першим фінішував Паван Равишанкар, але його покарали 10-секундним штрафом за фальстарт.

"Так-так-дааа!!!... ( подробнее )

Хемілтон хоче повернути Феррарі в боротьбу за титул

Після більш ніж переконливої перемоги на Гран-прі Японії, британський гонщик заявив, що йому хотілося б частіше бачити гонки з боротьбою від старту до фінішу, як, наприклад, в Монці.

Після старту в Італії "червоні" сильно здали в плані швидкості і їм стало складніше на трасі. На жаль, з-за цього інтриги в чемпіонській гонці майже не залишилося,... ( подробнее )

Хемілтон: якби не Боттас, то ми б не виграли Гран-прі Угорщини

Британський пілот Мерседес Льюїс Хемілтон подякував свого партнера по команді Валттері Боттаса за його внесок у перемогу команди на Гран-прі Угорщини.

“Нарешті у мене з'явилася хвилинка. Хотілося б висловити величезну подяку Валттері Боттасу, за його внесок у нашу перемогу на Гран-прі Угорщини. Якщо б не його шикарна робота, то ми б не... ( подробнее )