Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Авто-новости

Самое свежее из мира автомобилей

Перейти

Автоспорт

В мире авто и мото спорта

Перейти

Автотехника

Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Обзоры

Fuel Shark: відгуки. Економайзер Fuel Shark

Сьогодні перед водіями гостро стоїть питання економії палива. Тому в продаж поступають різні прилади, що дозволяють скоротити витрату. Вони відрізняються принципом роботи, вартістю та іншими характеристиками.

Популярністю користується економайзер Fuel Shark. Відгуки про представленої техніки необхідно розглянути перед покупкою. Це дозволить... ( подробнее )

Автомобілі класу люкс: фото, список

Якщо в період зародження автомобільної промисловості наявність чотириколісного транспорту робило його власника заможною людиною, то сьогодні машина в гаражі абсолютно нікого не дивує. Відштовхуючись від власних уподобань та рівня доходів, автомобілісти частенько обзаводяться шикарними спорткарами, зручними малолітражками, бюджетними моделями середнього... ( подробнее )

Шини Gislaved Nord Frost 200: відгуки власників

Вибір зимової гуми для автомобіля стає все більш актуальним з наближенням цього холодного часу року. І кожен водій по-своєму приділяє увагу цьому питанню. Так, деякі автовласники починають розпитувати своїх знайомих, інші перечитують тематичні видання, в яких можна зустріти огляди тих чи інших моделей гуми. Ще одним ефективним методом є аналіз реальних... ( подробнее )

Шини Cordiant Sport 3: відгуки, характеристики, розміри, виробник

Вітчизняне шинне виробництво не стоїть на місці і прагне до постійного розвитку. Однією з провідних російських компаній в цій області є «Кордиант». Продукція бренду користується попитом серед автовласників. Популярною є модель Cordiant Sport 3. Відгуки шини отримують здебільшого позитивні як водіїв, так і від експертів. Розглянемо детальніше особливості... ( подробнее )

Шини Dunlop Direzza DZ102: відгуки та опис

На перший погляд це може здатися смішним, але всесвітньо відома компанія Dunlop з'явилася на світ завдяки триколісний велосипед. Велосипед був куплений в подарунок синові ветеринаром Д. Б. Данлопом. Батько звернув увагу, що литі гумові колеса створюють дискомфорт катающемуся дитині. Містер Данлоп вирішив цю проблему, обернувши колеса декількома шарами... ( подробнее )

Поливомийні машини ЗІЛ-130: історія розвитку

Вантажний автомобіль ЗІЛ-130 почав випускатися з 1962 року. Базове шасі випускалося більше 30 років і розійшлося тиражем у кілька мільйонів примірників. Тому не дивно, що багато машини на базі Зіла-130 досі перебувають в активній експлуатації. Завдяки універсальності конструкції шасі і потужному двигуну автомобіль послужив базою для величезного числа... ( подробнее )

Автомобільний акумулятор "Ямал": відгуки

Вибір акумулятора транспортного засобу є відповідальним заходом. Від цього елемента системи залежить робота бортової електричної системи. В умовах російського клімату до АКБ висувають підвищені вимоги.

Попитом користуються акумулятори вітчизняного виробництва. Вони відрізняються прийнятною вартістю і високою якістю. Одним з таких продуктів... ( подробнее )

Грейдер – це універсальна машина для дорожніх робіт

Щоб знизити навантаження на людину під час проведення ремонтних та інших видів робіт на дорогах були розроблені і виготовлені спеціальні машини. До таких транспортних засобів і відноситься грейдер. Це універсальний агрегат, з допомогою якого дорожники будівельники можуть швидше і ефективніше впоратися з важкою роботою.Що це таке?

Слово... ( подробнее )

Зимові шини "Бріджстоун Близак": відгуки. "Бріджстоун Близак Спайк-01": відгуки

Одним з найбільших в світі виробників автомобільних покришок є японська компанія «Бріджстоун». Вже довгий час продукція бренду користується неймовірним попитом серед водіїв на всіх континентах. Серед зимових варіантів багато відзначають чудові експлуатаційні характеристики лінійки «Бріджстоун Близак». Відгуки про моделі і їх опис будуть детально... ( подробнее )

Автомобіль ТагАз "Акула": характеристики, фото, відгуки

На вітчизняний автомобільний ринок в 2013 році вийшов дуже цікавий автомобіль. Машина непроста, ще задовго до офіційного показу вона зуміла викликати бурхливі суперечки і обговорення не тільки в середовищі професіоналів, серйозно пов'язаних з автомобільним бізнесом, але і серед простих автолюбителів. Мова йде про ТагАзе "Акула", виготовленому на... ( подробнее )