Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Авто-новости

Самое свежее из мира автомобилей

Перейти

Автоспорт

В мире авто и мото спорта

Перейти

Автотехника

Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Обзоры

Автомобіль "Кіа-Ріо Х-Лайн": відгуки власників

«Кіа-Ріо Х-Лайн» - це сучасний хетчбек, що випускається корейської автомобілебудівної компанією. Нова модель, що відрізняється цікавим дизайном і непоганими характеристиками, продається за ціною всього від 725 000 рублів – не дивно, що багато людей стали її власниками.

Але так чи хороший цей автомобіль, як про нього розповідає виробник?... ( подробнее )

Магістральний сідельний тягач КамАЗ-5490 "Нео": відгуки, опис кабіни, технічні характеристики, габаритні розміри

Як свідчать відгуки, КамАЗ-5490 "Нео" являє собою вдосконалену версію попереднього сідельного тягача. Машина отримала поліпшені споживчі показники і ефективність. Всі новаторські зміни внесені з урахуванням побажань користувачів і набутого досвіду.

Опис

КамАЗ запустив у серію новий сідельний тягач у другому кварталі 2017 року.... ( подробнее )

Технічне обслуговування і ремонт гальмівної системи автомобіля. Як влаштована гальмівна система

Вважається, що гальма придумали труси. Однак, без них на дорогах робити нічого – це, як мінімум, небезпечно для інших учасників руху. Тому дуже важливо тримати дану систему в справному стані. Як і будь-які інші вузли в автомобілі, гальма слід регулярно обслуговувати. Давайте розглянемо, як можна зробити нескладний самостійний ремонт гальмівної системи... ( подробнее )

Коди помилок "Опель-Астра H": перевірка, діагностика і правильна розшифровка несправностей

Автомобілі марки "Опель" дуже популярні в усьому світі. Це якісні машини відмінно підходять для російських доріг. Сучасні моделі цього автоконцерну володіють всім необхідним. У них встановлені всі потрібні електронні модулі та вузли, які значно спрощують водіння і життя автовласників.

Однак навіть самі надійні автотранспортні засоби... ( подробнее )

Про заміну масла в АКПП «Опель-Астра J»: головні моменти

Замінити масло в коробці передач – справа, загалом-то, не складна. При величезному бажанні заощадити гроші і не звертатися в сервісні центри, знаючи деякі секрети, використовуючи пристосування, можна виконати роботу по заміні масла в АКПП «Опель-Астра» самостійно. Трохи про доцільність використання мастила

Навіщо взагалі потрібно масло?... ( подробнее )

МТЛБУ: технічні характеристики, функції всюдихода, опис двигуна, фото

Сучасна армія потребує не тільки в танках, літаках, але і спеціальної техніки типу МТЛБУ. Технічні характеристики універсального всюдихода розглянемо далі. Машина служить для підтримки піхоти, саморушних артилерійських установок, особистого та спеціального складу. Зазначена техніка відноситься до легких броньованим гусеничним агрегатів, які використовуються... ( подробнее )

"Хонда Інсайт Гібрид": технічні характеристики, фото і відгуки власників

«Хонда "Інсайт" Гібрид» - один з кращих гібридних автомобілів у продажу. Honda має намір випустити в 2019 році нову версію Insight. Особливості дизайну стосуються американського асортименту Honda. Буде представлена гібридна трансмісія, здатна конкурувати з Toyota Prius.

Попередній Honda Insight вийшов в продаж в 2014 році, не зумівши вплинути... ( подробнее )

Відгуки: Michelin Latitude Sport 3. Шини для автомобіля

Французька автомобільна гума довгий час є однією з кращих на світовому ринку. Компанія Michelin регулярно оновлює модельні лінійки, випускаючи сучасні, що відповідають тенденціям і вимогам шини. Саме до таких моделей відноситься Michelin Latitude Sport 3. Відгуки про неї показують, що виробник відповідально підійшов до нової розробки. Слід розібратися,... ( подробнее )

Найпопулярніші машини в Росії: огляд

Автомобіль – це не тільки засіб пересування. Для багатьох людей він являє собою «аксесуар», який може розповісти про смаки власника, його статус і навіть деяких рисах характеру. Тому багато хто намагається вибирати тільки найкраще, що є на авторинку. Ексклюзивних моделей на російських дорогах дуже мало. Більше автомобілів представницького і бізнес-класу.... ( подробнее )

Регулювання клапанів "Лади-Гранти" своїми руками

Купуючи вітчизняний автомобіль, власник повинен розуміти, що доведеться його обслуговувати. Поряд з регулярною заміною мастил, інших технічних рідин і фільтрів доведеться займатися і іншими операціями. Давайте подивимося, як виконується регулювання клапанів «Лади-Гранти». Це відповідальна процедура, але при грамотному підході її можна виконати в... ( подробнее )