Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Авто-новости

Самое свежее из мира автомобилей

Перейти

Автоспорт

В мире авто и мото спорта

Перейти

Автотехника

Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Обзоры

Сміттєвоз МАЗ: технічні характеристики і фото

Сміттєвози МАЗ випускаються в найрізноманітніших варіаціях, з бічній або задній розвантаженням, допомагаючи підтримувати чистоту в містах та інших населених пунктах. Офіційний філія Мінського автозаводу в Могильові випускає комунальну техніку для прибирання сміття на базі шасі МАЗа. Ще ці автомобілі відомі під маркою «Сапфір». Розглянемо характеристики... ( подробнее )

Свічковий провід: особливості, будову і розташування

Високовольтний провід в автомобілі є одним з найважливіших компонентів, відповідальних за роботу системи запалювання. Яка головна задача свічкового дроти? Це забезпечення стабільної передачі електричного струму, що передається від модуля запалювання безпосередньо на свічки. Напруга на котушці запалювання або ж на модулі запалювання може коливатися... ( подробнее )

G-Energy (масло моторне): відгуки

З автомобільних мастильних матеріалів особливо виділяють моторні масла G-Energy, виробництвом яких займається субсидированная компанія "Газпрому". Випуск масел здійснюється на італійському заводі, розташованому в місті Барі і поєднує в собі кілька виробництв, що спеціалізуються на створенні моторних масел. Застосування інноваційних технологій дозволяє... ( подробнее )

Чи можна ставити діодні лампи фари?

Сьогодні діодні освітлювальні прилади користуються особливою популярністю. Це пояснюється їх особливими якостями при експлуатації. Якісні діодні освітлювальні прилади довговічні і надійні. Їх застосовують сьогодні навіть для фар автомобілів. Однак у цій сфері існує ряд обмежень.

Можна встановлювати діодні лампи фари, слід вивчити перед... ( подробнее )

Ксенонові лампи D2S: огляд, виробники та відгуки. Лампа ксенон Philips D2S

Поява ксенону викликало великий інтерес автолюбителів із-за його здатності найкращим чином висвітлювати простір в будь-яку погоду. Його потужність і яскравість, подібно сонячному світлу, розтинають темряву і дають ряд незаперечних переваг при нічному водінні. У той же час технічні характеристики ксенону виявилися найвищими і надійними в експлуатації.... ( подробнее )

ГАЗ-3115: історія створення

На початку 2000-х на Горьківському автозаводі велися активні роботи над створенням перспективних легкових моделей, здатних зайняти місце на конвеєрі і підтримати конкурентоспроможність заводу. Додатковим стимулом до розробки стало банкрутство заводу «Москвич», що дозволяло "ГАЗ" розширити ринок збуту своєї продукції. У рамках цього проекту з'явилася... ( подробнее )

Автомобільні зимові шини Нокіан Нордман 5": відгуки, опис і технічні характеристики

Для багатьох автомобілістів наступ зими асоціюється не з святами, а з вибором якісних зимових шин. Ситуація ускладнюється, якщо зима в регіоні проживання сувора і супроводжується морозами зі снігом. Тоді до вибору покришок потрібно поставитися особливо уважно, адже від цього залежатиме безпека під час водіння. Шини повинні мати відмінні зчіпні властивості,... ( подробнее )

Мотоцикл Honda NTV 650 - огляд, технічні характеристики і відгуки

Двоколісний швидкісний агрегат NTV 650 Honda відноситься до унікальному поєднанню прогулянкового «ендуро», позашляховика і кросового байка. Простіше кажучи, цей апарат поєднує в собі всі кращі якості двоколісних машин.

Опис

Такий мотоцикл, як Honda NTV 650, володіє відмінним силовим агрегатом, добрим управлінням, динамічним... ( подробнее )

Як перевірити датчик положення дросельної заслінки ВАЗ-2114?

ВАЗ-2114 – це вдосконалена версія «дев'ятки». На цю «Ладу» встановлювалися практично такі ж мотори. Однак головною відмінністю є інжекторний впорскування. У 14-й «Ладі» повністю відійшли від старих карбюраторів. Однак нова система вимагала нових датчиків. Щоб мотор працював справно, в конструкції діють десятки датчиків. Вони зчитують сигнали і передають... ( подробнее )

Акумулятор "Титан": відгуки автомобілістів

Сьогодні до акумуляторів для автомобілів висуваються підвищені вимоги. Батарея повинна забезпечувати стабільну роботу електричної системи в будь-яких умовах. Число пристроїв, які споживають струм в автомобілі, може бути досить великим. Також несприятливі кліматичні умови в центральних і північних регіонах нашої країни в зимовий період, незадовільна... ( подробнее )