Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Авто-новости

Самое свежее из мира автомобилей

Перейти

Автоспорт

В мире авто и мото спорта

Перейти

Автотехника

Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Обзоры

Пневмопідвіска на «Івеко-Дейлі 70С15»: відгуки власників, опис, характеристики, установка

Ринок перевезень в Росії постійно розвивається. Збільшується кількість машин і вантажів. Тому перевізники стали замислюватися про те, як підвищити вантажопідйомність свого транспорту. Раніше в якості вирішення цієї проблеми використовувалися листи ресор – їх підкладали на подрессорник. Але біда в тому, що такі авто ставали дуже жорсткими. Не завжди... ( подробнее )

Анаеробний, герметик для двигуна: огляд, особливості застосування та відгуки

В процесі ремонтних робіт і експлуатації двигунів автомобілів, а також з урахуванням певних конструктивних особливостей двигунів часто може виникати необхідність у застосуванні герметиків. Сучасний ДВС має деякі складові елементи, які закріплюються за допомогою болтових з'єднань через прокладки. Так, це головка блоку циліндрів, піддон картера, клапанна... ( подробнее )

Датчик тиску масла ВАЗ-2110: опис, установка, перевірка

Жоден двигун внутрішнього згоряння не обходиться без системи змащення. Саме вона дозволяє частин, що труться парам працювати довго і безперебійно під навантаженнями. Система змащення – це не тільки масляний насос, фільтр і канали в блоці циліндрів. Важливою деталлю в цьому ланцюжку є датчик тиску масла. ВАЗ-2110 теж їм укомплектовується. Деталь ця... ( подробнее )

Задній гальмівний супорт: пристрій, принцип роботи і схема

Мабуть, одна з найбільш відповідальних систем у конструкції будь-якого автомобіля – це гальма. Саме від їх якості роботи і стану залежить безпека водія, пасажирів та інших учасників руху. Ще якихось півстоліття тому всі автомобілі комплектувалися барабанними гальмівними механізмами. Ця конструкція дуже давня і сьогодні поступово йде в минуле. Зараз... ( подробнее )

Розміри шин: розшифровка. Маркування шин, позначення на боковині шини

Багато автовласників при купівлі гуми стикаються з проблемою розшифровки розмірів шин та маркування в цілому. На бічній стороні покришок вказуються різні дані, значення яких знає далеко не кожен автолюбитель.Основні маркування

Автомобільні покришки маркуються різними елементами, основними з яких прийнято вважати наступні:найменування моделі... ( подробнее )

Особливості вантажних бортових автомобілів

Бортові автомобілі за рахунок простого пристрою, який дозволяє перевозити великий асортимент вантажів, а також експлуатувати причіпне і підйомне обладнання користуються заслуженою популярністю у автоперевізників. Поняття бортового автомобіля

Серед численних існуючих в даний час визначень та класифікацій для автомашин найбільш точно й повно... ( подробнее )

Шини Pirelli Winter Ice Zero: відгуки власників

В даний час багато виробників пропонують різні моделі шин. Кожна з них призначена для певних цілей. Їх вибір повинен ґрунтуватися на тому, яким покриттю найчастіше пересувається автомобіліст на своєму транспорті. При цьому шини також поділяються на літні та зимові варіанти. Безумовно, якщо починаються холоди і заморозки, то краще всього віддати перевагу... ( подробнее )

Що таке ГБЦ в машині. Після заміни прокладки ГБЦ машина не заводиться, що робити?

Багато називають двигун серцем автомобіля. По суті, це так і є. Саме мотор приводить в дію автомобіль. ДВЗ – найдорожчий агрегат в будь-якій машині. Складається даний вузол з декількох компонентів. Крім навісного обладнання, тут є блок і головка циліндрів. Кожна деталь має свій пристрій і призначення. І сьогодні ми розглянемо, що таке ГБЦ в машині,... ( подробнее )

Що заливати в акумулятор: покрокова інструкція, особливості та рекомендації

Акумулятор – один з найважливіших елементів будь-якому автомобілі. Саме він подає пусковий струм на стартер, який надалі крутить колінвал і запускає двигун. Акумулятори можуть перебувати в різних місцях – під капотом, в багажнику, а на вантажних авто і зовсім на рамі. Але, незалежно від типу автомобіля, АКБ має властивість старіти. І одна з найпоширеніших... ( подробнее )

Індикатор зносу протектора шини: розташування і розшифровка

Всі автомобілісти знають, що для збереження ресурсу двигуна потрібно вчасно міняти витратні матеріали. До таких відносять масло і фільтри. Але також не варто забувати, що, крім олій, в список «расходников» входять і автомобільні покришки. Однак якщо перші змінюються чітко за регламентом, то шини ходять у кожного по-різному. На знос впливає безліч... ( подробнее )