Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Авто-новости

Самое свежее из мира автомобилей

Перейти

Автоспорт

В мире авто и мото спорта

Перейти

Автотехника

Все, что связано с ремонтом и эксплуатацией

Перейти

Обзоры

Де знаходиться масляний фільтр? Зняття масляного фільтра

Більшість власників автомобілів не знає, як поміняти масло в двигуні і де знаходиться масляний фільтр. Але по мірі експлуатації транспортного засобу необхідність у заміні масла виникає. Ті водії, які не хочуть переплачувати 300-500 рублів за заміну мастила на СТО, змушені робити це самі. Якщо знати, де знаходиться масляний фільтр і картер двигуна,... ( подробнее )

Моторне масло Total: характеристики та відгуки

Total – французька компанія, яка вважається одним з кращих виробників паливно-мастильних матеріалів. Це не дивно, адже компанія на ринку вже більше 90 років, і за цей час встигла розробити ефективні формули виробництва масел. Вони випускаються на підприємствах Total, Bardahl, Motul.

Сам виробник має безпосередні зв'язки з керівництвом країни.... ( подробнее )

Які свічки краще на "Пріору" 16 кл.: огляд, види та рекомендації

В конструкції двигуна використовується безліч систем. Одна з таких – система запалювання. Вона складається з котушок, бронепроводов і свічок. Останні відіграють суттєву роль в процесі роботи ДВС. Від їх якості і справності залежить ресурс двигуна. Фахівці рекомендують проводити їх заміну кожні 30-40 тисяч кілометрів. Які свічки підходять на «Пріору»... ( подробнее )

Чому центральний замок закриває одні двері?

Автовласники часто стикаються з некоректною роботою системи центрального замку. Особливо це стосується систем, встановлених позаштатно. Нерідко центральний замок закриває одні двері, а іноді й усі чотири. Звичайно, це не смертельна, але досить неприємна проблема. Причин таких збоїв у роботі досить багато. Перерахуємо їх в нашій сьогоднішній статті.Як... ( подробнее )

Півосі ВАЗ 2107: зняття і установка, заміна сальника

Півосі ВАЗ-2107 необхідні для того, щоб передавати обертання на задні колеса від мосту. Загальна конструкція заднього моста досить проста, вона відрізняється досить тривалим строком служби та надійністю. На задньому мосту автомобіля найчастіше виходять з ладу сальники і підшипники на півосях. Підшипники мають великий діаметр і виготовлені з високоміцної... ( подробнее )

Рульове керування ВАЗ-2107: опис, пристрій і ремонт

Рульове керування ВАЗ-2107 дуже сильно схоже на те, що встановлювалося на стареньких копійках. Відмінність тільки в тому, що розміри рульового редуктора трохи більше. В цілому ж конструкція аналогічна.

Рульове управління — це одна з важливих частин в будь-якому автомобілі, вихід з ладу одного компонента призводить до повної нездатності... ( подробнее )

Як перевірити зчеплення самому?

Сторонні шуми і стуки – стандартні ознаки несправності зчеплення, які можуть виникати в самих різних ситуаціях. Також при цьому має місце неповне вмикання або вимикання, залипання педалі, пробуксовка. Якщо яка-небудь з перерахованих несправностей є, то необхідно перевірити зчеплення. Як це зробити? Про це ми і поговоримо в даній статті.

подробнее )

Чи є термін придатності у моторних масел і який?

Паливно-мастильні матеріали мають термін придатності. І це стосується не лише бензину, але і моторного масла. Неякісне або просто прострочене масло може завдати шкоди двигуну і істотно скоротити його ресурс. Також можуть вийти з ладу різні елементи системи, тому важливо розуміти, що термін придатності моторних масел – це досить важливий параметр,... ( подробнее )

Свічки NGK: відгуки та опис

Без свічок запалювання не обходиться ні один двигун, яким би сучасним не був би автомобіль. У кожному посібнику зазначено, який тип електрода слід використовувати. Судячи з відгуків про свічки NGK, будь-який власник транспортного засобу рано чи пізно стикався з необхідністю їх заміни. Більшість воліють звертатися в сервісні центри по обслуговуванню... ( подробнее )

Текти масла з під головки блоку циліндрів: можливі несправності та їх усунення. Як зняти головку блоку циліндрів? Заміна прокладки ГБЦ

Двигун внутрішнього згорання складається з декількох частин. Одна з них – ГБЦ. Встановлюється на сам блок, який може бути чавунним або алюмінієвим. Але незалежно від матеріалу виготовлення між цими двома складовими встановлюється прокладка. Вона не дає газів вириватися в сусідні канали, в тому числі і в сорочку охолодження. Але іноді буває, що пробило... ( подробнее )